Suomi | Svenska | English

Contact Information

 

Linda Andersson
Tel. +358 40 553 2379, +358 9 7744 9416
linda.andersson@pesonen.fi 
   
Kenneth From
Tel. +358 400 504 740, +358 9 7744 9410
kenneth.from@pesonen.fi 
   
Jaana Holopainen
Tel. +358 9 7744 9419                             
jaana.holopainen@pesonen.fi 
   
Anna Karlsson
Tel. +358 40 725 9133, +358 9 7744 9417
anna.karlsson@pesonen.fi
   
Kirsi Kurki
Tel. +358 40 570 7080, +358 9 7744 9415
kirsi.kurki@pesonen.fi
   
Kirsi Mielonen
Tel. +358 9 7744 9421                             
kirsi.mielonen@pesonen.fi
   
Päivi Paavela
Tel. +358 40 726 4645, +358 9 7744 9413
paivi.paavela@pesonen.fi
   
Kirsi Poskiparta
Tel. +358 40 553 0799, +358 9 7744 9412
kirsi.poskiparta@pesonen.fi
   
Jukka Rytkönen
Tel. +358 9 7744 9420                             
jukka.rytkonen@pesonen.fi
   
Nina Tattari
Tel. +358 40 725 8578, +358 9 7744 9414
nina.tattari@pesonen.fi
   
Timo Jokinen
Tel. +358 40 779 1789                             
timo.jokinen@pesonen.fi
   

 

© Tili-, vero- ja lakiasiaintoimisto Pesonen Oy. All rights reserved. | Ilme: Grandio Design | Powered By Aava 3