Suomi | Svenska | English

Näin tavoitat meidät

 

Linda Andersson
Puh. 040 553 2379, 09 7744 9416
linda.andersson@pesonen.fi 
   
Kenneth From
Puh. 0400 504 740, 09 7744 9410
kenneth.from@pesonen.fi 
   
Jaana Holopainen
Puh. 09 7744 9419                      
jaana.holopainen@pesonen.fi 
   
Anna Karlsson
Puh. 040 725 9133, 09 7744 9417
anna.karlsson@pesonen.fi
   
Kirsi Kurki
Puh. 040 570 7080, 09 7744 9415
kirsi.kurki@pesonen.fi
   
Kirsi Mielonen
Puh. 09 7744 9421                      
kirsi.mielonen@pesonen.fi
   
Päivi Paavela
Puh. 040 726 4645, 09 7744 9413
paivi.paavela@pesonen.fi
   
Kirsi Poskiparta
Puh. 040 553 0799, 09 7744 9412
kirsi.poskiparta@pesonen.fi
   
Jukka Rytkönen
Puh. 09 7744 9420                      
jukka.rytkonen@pesonen.fi
   
Nina Tattari
Puh. 040 725 8578, 09 7744 9414
nina.tattari@pesonen.fi
   
Timo Jokinen
Puh. 040 779 1789                      
timo.jokinen@pesonen.fi
   

 

© Tili-, vero- ja lakiasiaintoimisto Pesonen Oy. All rights reserved. | Ilme: Grandio Design | Powered By Aava 3